Monthly Archives: wrzesień 2016

Przyjęcie urodzinowe Aleksandra

Przyjęcie urodzinowe Aleksandra

 

9 września odbyło się we Wspólnocie przyjęcie urodzinowe jednego z wychowawców. Tym razem swój jubileusz   świętował pan Olek. Świeczki na torcie zdradzały umowną liczbę lat a dobry nastrój i szeroki uśmiech na twarzy jubilata wskazywały na to, że czuł się co najmniej tak młodo jak mieszkańcy Młodzieżowej Wspólnoty. Powszechnie lubiany i popularny wśród młodzieży Aleksander dzielnie kroił spore kawałki tortu z bitą śmietaną i malinami i ze wzruszeniem rozpakowywał  prezenty od podopiecznych.

20160909_181341-001 20160909_181622-003 20160909_181426-002

Urodziny Wioski Dziecięcej w Karlinie

Urodziny Wioski Dziecięcej w Karlinie

2 września mieszkańcy Wspólnoty wyjechali z wizytą do WD Karlino. Wioska świętowała tego dnia swoje 11naste urodziny. Dopisała słoneczna aura wiec imprezę urodzinową można było urządzić na świeżym powietrzu wykorzystując piękne zielone tereny. Mieszkańcy Wspólnoty pomogli przystroić balonami estradę i rozstawili sprzęt nagłaśniający. Na imprezę przybyli również dostojni goście w osobach dyrekcji karlińskich szkół, dyrektor krajowej stowarzyszenia i burmistrz Karlina wraz ze swoim zastępcą. Młodzież włączyła się w wir zabawy. Kulminacyjnym i wyczekiwanym momentem było wniesienie tortu.

 

Koniec wakacji

Koniec wakacji

29 sierpnia w koszalińskim amfiteatrze odbył się długo wyczekiwany przez publiczność koncert Cleo. Młodzież z MWM wraz z panią Ewą byli uczestnikami tego wydarzenia, gdzie świetnie się bawili. Koncert można było uznać za pożegnanie wakacji.