Monthly Archives: marzec 2017

Kursy doskonalące

Kursy doskonalące

W marcu część młodzieży ze Wspólnoty realizowała kursy doskonalące. Były to kursy zbieżne z zainteresowaniami szkolonych osób, poszerzały wiedzę zdobytą podczas warsztatowych zajęć szkolnych. Helena i Amanda zrealizowały kurs : Idealny manicure hybrydowy. Bożena i Angelina wyjechały na kurs wypieku i zdobienia ciast do Warszawy. Ryszard, Wiktor i Rafał ukończyli kurs dla ratowników. Wiktor i Ryszard zdobyli uprawnienia do wykonywania pierwszej pomocy.

Dzień Mężczyzn

Dzień Mężczyzn

10 marca dziewczęta ze Wspólnoty przygotowały dla swoich kolegów uroczyste śniadanie z okazji Dnia Mężczyzn. Były pyszne babeczki i smaczne kanapeczki , a dodatkowo każdy z mężczyzn otrzymał ręcznie robioną kartkę z indywidualnie  wybranymi życzeniami. Kartki opatrzone były humorystycznymi wpisami i wprawiły obdarowanych w wesoły nastrój.

Międzynarodowy Dzień Kobiet

Międzynarodowy Dzień Kobiet

8 marca, jak co roku mężczyźni z MWM uczcili Międzynarodowy Dzień Kobiet przygotowując uroczystą kolację dla wszystkich mieszkanek i  pracujących tu kobiet. Wieczór był atrakcyjny, słodki , zabawny i romantyczny. Na początek panowie przygotowali program artystyczny.  Była wesoła inscenizacja wiersza ułożonego przez pana Grzegorza, w którym humorystycznie opisywał ulubione damskie aktywności. Później panowie obsługiwali nas przy kolacji i poczęstowali przygotowanym przez siebie deserem lodowym. Ten wieczór pozostawił w pamięci miłe wspomnienia za co dziękujemy!

HUAWEI

HUAWEI

Wyróżniona przez Dyrektora i Wychowawców MWM grupa młodzieży ze Wspólnoty otrzymała telefony znanej na rynku telekomunikacyjnym firmy HUAWEI. Telefony są nagrodą dla osób, które wykazały się większą aktywnością w zakresie podejmowania działań na rzecz Wspólnoty, choćby przez pełnienie ról w Samorządzie. Większą aktywnością na polu podnoszenia kwalifikacji związaną z  udziałem w kursach doskonalących, oraz właściwym wywiązywaniem się ze szkolnych obowiązków. Wyróżnione osoby nie posiadały się z radości, którą okazały okrzykami niedowierzania i zaskoczenia i głośnym śmiechem. Po chwili pochłonięci byli studiowaniem nowych sprzętów, telefonowaniem do przyjaciół, których informowali o radosnym wydarzeniu, robieniem zdjęć.

BARDZO DZIĘKUJEMY SPONSOROWI – FIRMIE HUAWEI- KTÓRA SWOIM DAREM SPRAWIŁA WIELKĄ RADOŚĆ NASZYM PODOPIECZNYM !!!