Monthly Archives: kwiecień 2017

Dziewiętnaste urodziny Bożenki

Dziewiętnaste urodziny Bożenki

28 kwietnia świętowała swoje urodziny Bożenka. Na urodzinową imprezkę dziewiętnastolatki przybyli licznie przyjaciele dziewczyny i wychowawcy ze Wspólnoty. Nie obyło się oczywiście bez gromkiego „Sto lat!” oraz pysznego tortu upieczonego tym razem przez utalentowaną panią Anetkę. Wszystkiego najlepszego Bożenko !

 

Spotkanie młodzieży z posłem Stefanem Romeckim

Spotkanie młodzieży z posłem Stefanem Romeckim

27 kwietnia odbyło się w naszej Wspólnocie spotkanie ze Stefanem Romeckim – posłem na Sejm RP. Poseł jest rdzennym koszalinianinem, który przez wiele lat realizował się społecznie na rzecz mieszkańców naszego miasta. Do sejmu kandydował z ramienia partii Kukiz 15. Za swoją działalność jest  też uhonorowany orderem uśmiechu. Podczas spotkania z młodzieżą opowiadał o dotychczasowej karierze.

Urodziny Małgosi

Urodziny Małgosi

Małgosia, która obchodzi urodziny tego samego dnia co pan Grzegorz, postanowiła wyprawić swoje przyjęcie w sobotę. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło najbliższych osób z WD Karlino i oczywiście Adama – sympatii Małgorzaty. Kulminacyjnym punktem przyjęcia był tort, zrobiony przez Małgosię  pod kierunkiem i przy dużej pomocy naszej domowej  „cukierniczki” – Bożeny. Tort w tęczowych kolorach, nie za słodki- taki  „W sam raz” bardzo smakował gościom. Kolejny moment kulminacyjny przyjęcia to rozpakowywanie prezentów przez Małgosię. Gospodyni przyjęcia nie mogła narzekać na ich brak . Wszystkiego najlepszego Małgosiu !!!

Urodziny pana Grzegorza

Urodziny pana Grzegorza

11 kwietnia młodzież upamiętniła dzień urodzin wychowawcy z MWM – pana Grzegorza. Świeżo upieczone adeptki kursu cukierniczego – Bożenka i Angelina upiekły z tej okazji pyszny tort, który był jednocześnie dziełem sztuki zdobniczej. Wszystkiego najlepszego i wielu słodkich chwil w życiu panie Grzegorzu !!!

Spotkanie młodzieży z MWM z Dzielnicowym

Spotkanie młodzieży z MWM z Dzielnicowym

W dniu 03.04.2017r. odbyło się we Wspólnocie spotkanie młodzieży z dzielnicowym. Starszy Sierżant Michałem Żołędowskim oraz sierżant Agnieszka Bubnowicz przeprowadzili zajęcia o działaniu profilaktycznym z naszą młodzieżą. Tematem spotkania był  zakres działania środków psychoaktywnych oraz narkotyków. Dodatkowo poruszono bardzo żywy ostatnio temat gry „Błękitny Wieloryb”.

Osiemnaste urodziny Wiktora

Osiemnaste urodziny Wiktora

10 kwietnia Wiktor obchodzi swoje osiemnaste urodziny. Przyjęcie dla mieszkańców Wspólnoty urządził już w piątek, korzystając z wolnego wieczoru. Osiemnastka to przełomowy moment w życiu każdego młodego człowieka. Ten dzień pełen jest oczekiwań co do przyszłości, często padają wówczas wielkie postanowienia. Wiktorze życzymy Ci wszelkiej pomyślności na drodze do dorosłości, która niesie ze sobą wiele wyzwań i niespodzianek .