Monthly Archives: lipiec 2016

Osiemnaste urodziny Dawida

Osiemnaste urodziny Dawida

 

24 lipca odbyło się we Wspólnocie przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin Dawida. Jubilat otoczony gronem przyjaciół świętował do późnego wieczora. Podobnie jak wcześniejsza jubilatka Angelina , także Dawid nie mógł doczekać się magicznej chwili, w której przekroczy próg dorosłości. I podobnie jak jego koleżance Dawidowi również życzymy dużej rozwagi i mądrości życiowej, przy podejmowaniu szalonych decyzji.

Przystanek Woodstock !!!

Przystanek Woodstock !!!

W lipcu ruszył kolejny „Przystanek Woodstock” Owsiaka, na którym niektórzy z mieszkańców koszalińskiej Wspólnoty mieli zaszczyt pracować w charakterze ratowników medycznych. Tymi szczęśliwcami byli Damian i Bożena. Wcześniej przeszli oni kurs na ratowników medycznych  i tak przeszkoleni mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności  w praktyce ratując z rozmaitych opresji uczestników koncertu. Z ich opowieści wynikało, że wrażenia były niezapomniane, sama praca nauczyła ich pokory i zrozumienia dla sytuacji ludzi znajdujących się w niecodziennych sytuacjach.

Trener sportów siłowych i fitness

Trener sportów siłowych i fitness

Pan Tomasz Walczak ze Szczecina był tą osobą, która zajęła się szkoleniem Dawida (Trener sportów siłowych i Fitness – to brzmi naprawdę dumnie!) Przez kilka weekendów Dawid „ciężko” przyswajał wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności. Na siłowni ćwiczył, ubezpieczał i opracowywał ćwiczenia dla mężczyzn i kobiet. Kurs zdał i czeka na certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje.

 

Pewien lipcowy Weekend

Pewien lipcowy Weekend

W pewien lipcowy weekend wyjechaliśmy nad jezioro by skorzystać z pięknej pogody i spędzić czas na pięknej polanie. Było pływanie w jeziorze, spacer na wodnym rowerze, gra w piłkę i tenisa, a przede wszystkim aktywny wypoczynek i zacieśnianie wzajemnych relacji. Miło spędziliśmy ten czas, który zorganizowała nam pani Ewa.

 

Osiemnaste urodziny Angeliny

Osiemnaste urodziny Angeliny

16 lipca odbyły się we Wspólnocie osiemnaste urodziny Angeliny. To długo wyczekiwane przez Angelę wydarzenie nadeszło wreszcie i od dziś dziewczyna zgodnie z prawem może o sobie stanowić. Jak to jednak w życiu bywa, osiemnastka przynosi ze sobą nie tylko przywileje, ale także zobowiązuje do większej rozwagi i wzięcia odpowiedzialności za swoje decyzje. Tej rozwagi i roztropności życzymy Ci z całego serca Angelino !

Pożegnalny Grill

Pożegnalny Grill

Od 1 lipca Łukasz rozpoczyna samodzielne życie i opuszcza Wspólnotę…. Czekał na to od roku, więc gdy nadszedł czas postanowił urządzić dla współmieszkańców grilla i smażył kiełbaski i kotlety. Nic tak nie integruje przyjaciół jak wspólne jedzenie pyszności – Dziękujemy Ci Łukasz  i życzymy wielu pomyślnych zdarzeń w twoim życiu.