Monthly Archives: październik 2021

AFRYKA

AFRYKA

Michał i Patryk, nasi bracia polecieli do Afryki a konkretniej do Namibii aby ratować słonie. Fundacja Make a Change przez rok czasu wyłaniała kandydatów-wolontariuszy na ten wyjazd. Ochotnicy musieli się wykazać wieloma inicjatywami pomocowymi, społecznymi. Sprzątali lasy, chronili miejscową florę i faunę, prowadzili zbiórki żywności dla potrzebujących. Ich zaangażowanie i okazanie wielkich serc poskutkowały wyłonieniem ich z grupy wielu osób do wyjazdu w ramach wolontariatu do Namibii. Michale i Patryku JESTEŚMY Z WAS BAAARDZO DUMNI!!!

Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych

Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych

To ważne święto dla wszystkich, którzy z pasją i energią realizują społeczne inicjatywy, którzy zmieniają świat na lepszy. Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych organizowany jest od 2014 roku przez Pracownię Pozarządową, wspierającą działania aktywnych mieszkańców. To okazja do integracji, nawiązania nowych kontaktów, podsumowania rocznej działalności, ale też wyróżnienia najaktywniejszych społeczników i najciekawszych projektów.

https://gk24.pl/wielkie-swieto-koszalinskich-spolecznikow-gala-w-filharmonii-koszalinskiej/ar/c1-15841523

Młodzieżowa Wspólnota Mieszkaniowa SOS w Koszalinie otrzymała podziękowania za działalność i wkład w rozwój miasta Koszalina za rok 2020.

Hipoterapia

Hipoterapia

Lucy i Fabian pierwszy raz doświadczyli bliskiego spotkania z końmi. Byli bardzo przejęci i wzruszeni. Okazało się, że marchewki są największym przysmakiem koni:)