Monthly Archives: lipiec 2017

Kurs dla płetwonurków

Kurs dla płetwonurków

Na przełomie czerwca i lipca jeden z mieszkańców MWM – Rafał brał udział w kursie dla płetwonurków. Rafał posiada wiele pasji i wszechstronnych zainteresowań. Od gry na gitarze i trąbce poprzez taniec, boks i nurkowanie głębinowe. Poniżej zamieszczamy zdjęcia przedstawiające jego przygotowania do zajęć praktycznych.

Ślub Klaudii i Karola

Ślub Klaudii i Karola

1 lipca odbył się Ślub Klaudii i Karola – byłych mieszkańców Wspólnoty. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło rodziny, koleżanek i kolegów z MWM, dyrekcji i pracowników Stowarzyszenia. Młodzi w odświętnych kreacjach dumnie prezentowali się w Pałacu Ślubów, gdzie przed świadkami złożyli sobie małżeńską przysięgę. Klaudio i Karolu przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia wielu wspaniałych wspólnych lat życia !

Wizyta Krzyśka

Wizyta Krzyśka

W lipcu odwiedził nas Krzysiek – były mieszkaniec Wspólnoty. Krzysztof ma w MWM dwóch braci, którzy usamodzielniają się za dwa lata. Z sentymentem zwiedził nową Wspólnotę porównując ją do poprzedniej, w której zamieszkiwał przez trzy lata. Z właściwym sobie wdziękiem wpasował się za biurko dyrektora – pani Ali i pozował do serii zdjęć. Poniżej widać go z braćmi oraz z prowadzącym wychowawcą – Panem Grześkiem i oczywiście panią Dyrektor.

Zabawa z WATERMELONDRESS

Zabawa z WATERMELONDRESS

W lipcu zaangażowaliśmy się w projekt Instagramu zatytułowany „Watermelondress”. Dziewczyny kroiły arbuza bawiąc się przy tym wspaniale. Śmiechu było co niemiara zarówno przy wykrajaniu elementów „odzieży” jak i oglądaniu efektów dopasowania na wykonanych fotografiach. Kreatywność młodzieży możemy podziwiać na dołączonych zdjęciach.