Monthly Archives: grudzień 2013

Damian i jego przygotowania do egzaminu na ratownika

Damian i jego przygotowania do egzaminu na ratownika

Damian w całej okazałości 🙂

Damian od kilku miesięcy trenuje pływanie pod okiem absolwenta szkoły sportowej i klasy pływackiej – Filipa. Idzie mu naprawdę świetnie. Dodatkowo dostał okulary pływackie i strój do pływania z ramienia Fundacji Velux. Dziękujemy za wspaniały gest!

 

o MWM Koszalin :)

o MWM Koszalin :)

Zapraszamy do obejrzenia materiału z telewizyjnej kroniki TVP Szczecin (w 14 minucie – właśnie o nas 🙂 ):

www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/kronika/wideo/2200-171213/13365102

🙂

nasze listy do św. Mikołaja

nasze listy do św. Mikołaja

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu. Za kilka miesięcy będziemy w pełnym składzie – 14 osób. Zależy nam na Waszym wsparciu już teraz: prosimy o bezpośredni kontakt z nami – mamy nasz osobisty list do św. Mikołaja z rzeczami, których brakuje nam jeszcze we Wspólnocie. Będziemy wdzięczni za każdy gest bezinteresownej życzliwości: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce Młodzieżowa Wspólnota Mieszkaniowa ul. B. Głowackiego 15, 75-402 Koszalin, tel. 94 720 37 97, wmkoszalin@sos-wd.org.

na „Mikołaja” – nowy dom, nowa siedziba MWM Koszalin

na „Mikołaja” – nowy dom, nowa siedziba MWM Koszalin

Dziękujemy z serca Wszystkim obecnym na oficjalnym otwarciu nowej siedziby Młodzieżowej Wspólnoty Mieszkaniowej SOS w Koszalinie – przedstawicielom władz oraz instytucji, reprezentantom Fundacji Velux – sponsora przedsięwzięcia, pracownikom Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce, mediom. Przecięcie szarfy, przemówienia, tort, prezentacje, występy, prezenty, wywiady – tyle się działo w to jedno wyjątkowe popołudnie na Głowackiego 15…