Zbiórka charytatywna – Auchan Lublin

Wakacje dobiegły końca, a nasi podopieczni rozpoczęli naukę w szkołach. Musimy pamiętać, że nie wszystkie dzieci po powrocie do szkolnej ławki będą mogły otworzyć piórnik z całym wyposażeniem, pisać w ulubionym zeszycie, czy nosić wygodny plecak. Zeszyty, długopisy, kredki, farby, linijki, piórniki czy plecaki – takie przedmioty w ramach Akcji „Dorzucasz – Pomagasz!” zorganizowanej przez dwa sklepy AUCHAN w Lublinie, trafiły w  dniu 3 września 2020r. do podopiecznych Programu Umacniania Rodziny „ SOS Rodzinie” w Lublinie.

Sieć Auchan działa w oparciu o strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, a jednym z jej obszarów jest otoczenie społeczne. W ramach tej osi włączyli się czynnie w rozwiązywanie problemów społecznych w najbliższej okolicy sklepów sieci AUCHAN, tworząc relacje ze społecznością lokalną.  Ta relacja zaowocowała stworzeniem więzi z podopiecznymi Programu „SOS Rodzinie”, których po raz kolejny zechcieli swoim działaniem wesprzeć.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc w tym, aby nasi podopieczni z radością i uśmiechem rozpoczęli ten nowy rok szkolny.

Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter!

Adres e-mail