9 grudnia 2015

Wodecki, Kurdej – Szatan, Dereszowska, Zagrobelny, Kościkiewicz, Zespół Dziewczyny i dzieci, podopieczni SOS Wiosek Dziecięcych w klipie promującym płytę „Razem w Święta”

← Powrót do aktualności

9Już od dziś można zobaczyć jak największe polskie gwiazdy spełniły marzenia potrzebujących dzieci. Piosenka „Razem w Święta”, została napisana specjalnie na charytatywny album świąteczny, na którym artyści śpiewali z dziećmi.

Utwór „Razem w Święta”

Kiedy myślimy o tym jaką akcję zorganizować, żeby wspomóc naszych podopiecznych, zawsze zaczynamy od dzieci. Od ich marzeń, planów na przyszłość, talentów. Chcemy by przy okazji naszych akcji mogli nabrać większej pewności siebie, uwierzyć w swoje możliwości, spotkać ludzi, którzy ich zainspirują. Możliwość spotkania z artystami jest dla dzieciaków wielkim przeżyciem, które zostanie w nich na zawsze. Jeśli dodatkowo po tym wspólnie spędzonym czasie pozostanie utwór zarejestrowany w profesjonalnym studiu i wydany na płycie to z pewnością dzieci będą pielęgnować w sobie te wspomnienia przez wiele lat. – mówi Anna Choszcz- Sendrowska ze Stowarzyszenia.

Dziesięcioro podopiecznych z SOS Wiosek Dziecięcych i ze świetlic środowiskowych Stowarzyszenia zaśpiewało na płycie i to był dla nich najpiękniejszy świąteczny prezent.

Paulinka jest świetna, bardzo dobrze nam się śpiewało, ona się tak dobrze przygotowała, to miłe mieć świadomość, że się spełnia czyjeś największe marzenie. – powiedziała Basia Kurdej – Szatan po nagraniu.

Dziś spełniło się marzenie kilkorga dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych, ale Stowarzyszenie ma pod opieką prawie 1500 dzieci, które czekają na prawdziwe święta i Mikołaja. Potrzebują pomocy darczyńców, aby zapewnić dzieciom rodzinne święta. – dodała artystka, która do zaśpiewania kolędy na płycie zaprosiła także swojego męża, aktora Rafała Szatana.

W święta chodzi o to, żeby być razem. Dlatego w tym wyjątkowym czasie warto podzielić się dobrem, aby potrzebujące dzieci nie były skazane na samotność.

Pomóc dzieciom można na stronie www.dziecisos.org. Zachęcamy również do kupna charytatywnej płyty „Razem w święta”, która ukaże się 21 grudnia z Gazetą Wyborczą.

Metryka utworu:

Razem w Święta (muz. Marcin Nowakowski, Jeff Lorber, sł. Dorota Witt, Marcin Wilk)

Wokal: Anna Dereszowska, Marek Kościkiewicz,  Basia Kurdej – Szatan, Ola Nowak i Anna Szafraniec (Zespół Dziewczyny), Rafał Szatan,  Piotr Tazbir, Zbigniew Wodecki, Łukasz Zagrobelny oraz Ada, Dominika i Ola ze świetlicy w Skórcu, Karolina z Młodzieżowej Wspólnooty SOS w Kraśniku,  Natalka, Paulina, Wiktoria z Wioski SOS w Biłgoraju.

Instrumenty: saksofon – Marcin Nowakowski, instrumenty klawiszowe  – Jeff Lorber, fortepian – Rafał Stępień, gitara – Damian Kurasz, gitara basowa – Roberto Vally, perkusja – Robert Luty.

Udostępnij

Czy chcesz otrzymywać informacje
o naszej działalności?

Kontakt dla mediów

Zeinab Hashmat
Tel. komórkowy: +48 508 967 678
mail: zeinab.hashmat@sos-wd.org


Anna Choszcz-Sendrowska
Tel. 22 460 92 38
Tel. komórkowy: +48 600 942 306
mail: anna.choszcz-sendrowska@sos-wd.org

Rekrutacja rodziców SOS

Agata Chojnacka Tel. +48 22 460 92 59
Tel. komórkowy: +48 882 133 371
mail: rodzice@sos-wd.org

Kontakt dla firm

Aleksandra Wolak- Wojtczuk Tel. +48 22 460 92 45
Tel. komórkowy: +48 883 310 193
mail: aleksandra.wolak-wojtczuk@sos-wd.org

Natalia Szulc
Tel. komórkowy: +48 694 235 447
Mail: natalia.szulc@sos-wd.org

Anna Ołtarzewska
Tel. komórkowy: 532 430 929
Mail: anna.oltarzewska@sos-wd.org

DARY RZECZOWE

Anna Jakubowska Gołębiewska
Tel. komórkowy: +48 539 015 908
Mail: anna.jakubowska-golebiewska@sos-wd.org

Kontakt dla darczyńców

Tomasz Rybicki
Tel. +22 843 73 76 lub +22 460 92 46

Wyślij wiadomość