Sportowe emocje na prima aprilis

Prima aprilis w Kraśniku był dniem wyjątkowo nie na żarty. 1 kwietnia odbył się turniej siatkówki, organizowany przez Młodzieżową Wspólnotę Mieszkaniową w Kraśniku. Głównym sponsorem imprezy była firma Kaufland Polska.

Sport to zdrowie – każdy to powie. Dlatego też chętnych do udziału w turnieju nie brakowało. W sumie w rozgrywkach wystartowało 6 drużyn: z Młodzieżowych Wspólnot Mieszkaniowych z Koszalina, Siedlec i Kraśnika, Domu Młodzieży w Lublinie, SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku i Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej. Turniej został rozegrany na Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Kraśniku.

Już po pierwszym gwizdku było wiadomo, że sportowych emocji tego dnia nie zabraknie. Wszystkie rozegrane mecze robiły wrażenie na publiczności i widać było, że zawodnicy dają z siebie wszystko. Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju została drużyna Młodzieżowej Wspólnoty Mieszkaniowej z Siedlec. Gospodarze imprezy zajęli miejsce drugie, a trzecie pudło na podium zdobyła drużyna z Domu Młodzieży z Lublina. Na zakończenie turnieju odbył się mecz specjalny, pomiędzy drużyną Kaufland Polska, a reprezentacją młodzieży z SOS Wiosek Dziecięcych.

Tego typu spotkania to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości. Bo choć emocji sportowych i rywalizacji było wiele, to najważniejszym elementem turnieju była wspólna zabawa i możliwość integracji młodzieży. Cel bez wątpienia został osiągnięty – na zakończenie wszyscy zgodnie zadeklarowali, że za rok znów spotkają się na turnieju siatkówki w Kraśniku.

Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter!

Adres e-mail