27 kwietnia 2021

KONKURS SPECJALNY DLA UCZESTNIKÓW AKCJI „NIECH POMAGANIE WEJDZIE CI W NAWYK!” – POMOC DZIECIOM I RODZINOM Z KRAŚNIKA

← Powrót do aktualności

W ramach akcji specjalnej „Niech pomaganie wejdzie ci w nawyk!” organizowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem Dr.Max Zdrowie zachęcamy do udziału w wydarzeniu, które zostało przedłużone do 9 maja i ogłaszamy dla Was KONKURS SPECJALNY.

W ramach akcji specjalnej „Niech pomaganie wejdzie ci w nawyk!” organizowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem Dr.Max Zdrowie zachęcamy do udziału w wydarzeniu, które zostało przedłużone do 9 maja i  ogłaszamy dla Was KONKURS SPECJALNY. Akcja polega na tym, że Stowarzyszenie Dr. Max Zdrowie wymienia Wasze kroki na wsparcie dla podopiecznych Centrum Specjalistycznego SOS w Kraśniku. Za każde wykonane przez Was 50 000 kroków nasz partner przeznacza 10 zł na pomoc dla dzieci w potrzebie. Uczestnicząc w akcji możecie też wystartować w Konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w konkursie: W ramach akcji specjalnej „Niech pomaganie wejdzie ci w nawyk!” organizowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem Dr.Max Zdrowie zachęcamy do udziału w wydarzeniu, które zostało przedłużone do 9 maja i ogłaszamy dla Was KONKURS SPECJALNY.

1. Pobierz darmową aplikację Victor i dołącz w niej do akcji specjalnej – aplikacja do pobrania na stronie.

2. Odpowiedz w komentarzu pod tym postem na pytanie “Dlaczego chcę być bardziej aktywny/-a?” i podaj swój numer startowy (który otrzymasz po dołączeniu do akcji w aplikacji. UWAGA: tylko komentarze pod tym postem będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzców Konkursu!

?Autorzy 10 najlepszych komentarzy otrzymają SmartBand Huawei Color Band A2 oraz kubek SOS Wioski Dziecięce. ❣️ Biorąc udział w konkursie masz szansę nie tylko na poprawę swojego zdrowia, nagrody, ale także na realną pomoc dzieciom! Konkurs dotyczy też osób, które wcześniej wychodziły limit 50 000 kroków. Regulamin konkursu znajdziecie pod adresem. Ruszajmy się, dbajmy o zdrowie i pomagajmy na MAXa!❤️❤️?

Udostępnij

Czy chcesz otrzymywać informacje
o naszej działalności?

Kontakt dla mediów

Anna Choszcz-Sendrowska Tel. komórkowy: +48 600 942 306 mail: anna.choszcz-sendrowska@sos-wd.org

Rekrutacja rodziców SOS

Monika Zarzeczna Tel. komórkowy: +48 734 425 108 mail: rodzice@sos-wd.org

Kontakt dla firm

Aleksandra Wolak- Wojtczuk Tel. komórkowy: +48 883 310 193 mail: aleksandra.wolak-wojtczuk@sos-wd.org

Natalia Szulc
Tel. komórkowy: +48 694 235 447
Mail: natalia.szulc@sos-wd.org

DARY RZECZOWE

Maja Margasińska
Tel. komórkowy: +48 734 425 116
Mail: maja.margasinska@sos-wd.org

Kontakt dla darczyńców

Tomasz Rybicki
Tel. +22 843 73 76

Wyślij wiadomość