7 lipca 2022

Fundacja Drzewo i Jutro oraz Deutsche Bank wspierają rozwój psychologów i specjalistów programu „SOS Rodzinie” Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

← Powrót do aktualności

Możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji osób, które bezpośrednio pracują z naszymi podopiecznymi oraz ich rodzinami jest jednym z kluczowych elementów pracy w Stowarzyszeniu. Wpływa na dobrostan rodzin, a przede wszystkim dzieci i młodzieży, które po pandemii koronawirusa wymagają wzmożonej uwagi dorosłych.

Podczas szkoleń psychologów i pracowników „SOS Rodzinie” zorganizowanych w maju i czerwcu 2022 r. w ramach wsparcia naszych darczyńców, aż 70 osób miało szansę wymienić się cennymi doświadczeniami i wiedzą. Zajęcia dotyczyły omówienia dotąd stosowanych i nowych metod wsparcia zdrowia psychicznego i dobrostanu naszych podopiecznych, szczególnie po pandemii koronawirusa. Nasi pracownicy żywo dyskutowali nad najlepszymi rozwiązaniami do zastosowania w ich codziennej pracy – było to dla nich bardzo cenne doświadczenie, które zainspirowało uczestników do innowacyjnego podejścia do wyzwań z jakimi się mierzą na co dzień. Jesteśmy przekonani, że szkolenie pomoże nam jeszcze lepiej pomagać dzieciom i młodzieży. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie darczyńców, które umożliwia regularne doszkalanie się naszej kadry, co przekłada się na jakość pracy i realną pomoc dla podopiecznych. Dziękujemy!

Udostępnij

Czy chcesz otrzymywać informacje
o naszej działalności?

Kontakt dla mediów

Paulina Górska Tel. komórkowy: +48 888 933 964 mail: paulina.gorska@sos-wd.org

Rekrutacja rodziców SOS

Paulina Cygler Tel. komórkowy: +48 734 425 108 mail: rodzice@sos-wd.org

Kontakt dla firm

Aleksandra Rysiewska Tel. komórkowy: +48 513 403 652 mail: aleksandra.rysiewska@sos-wd.org

DARY RZECZOWE

Maja Margasińska
Tel. komórkowy: +48 734 425 116
mail: maja.margasinska@sos-wd.org

Kontakt dla studentów

Łukasz Łagód Tel. komórkowy: +48 734 420 482 mail: lukasz.lagod@sos-wd.org

Kontakt dla darczyńców

Tomasz Rybicki
Tel. +22 843 73 76

Wyślij wiadomość