Akcja charytatywna Hotelu Marriott

Hotel Marriott Warsaw wspiera kampanię Marriott International dedykowaną wsparciu młodzieży w Europie

Wrzesień / Październik 2018: Hotel Marriott Warsaw jest dumny, że jak co roku angażuje się w zobowiązanie Marriott International podwójnego wsparcia  na rzecz młodych ludzi w całej Europie. Ta obietnica zapewnienia możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej oraz szkoleń, nawiązuje do ciągłego zaangażowania marki w pracę nad głównym motto “ludzie na pierwszym miejscu” i podąża za rosnącym zasięgiem firmy w Europie. Dzisiejsza informacja zbiega się z rozpoczęciem dorocznej kampanii “You Eat, We Give”, której celem jest zebranie 400 000 euro poświęconych działaniom charytatywnym w całej Europie w 2018 roku, aby wesprzeć więcej młodych ludzi w ich niezależnym życiu i karierze.

Przez 2 miesiące (wrzesień i październik) warszawski hotel Marriott wraz z innymi hotelami na terenie całej Europy będzie przekazywał 1€ od każdego zamówionego obiadu i kolacji, aby sfinansować programy wsparcia młodych ludzi z trudnych środowisk.

 

W tegoroczej edycji warszawski hotel Marriott przeznaczy środki zebrane w Restauracji Parmizzano`s oraz Champions Sports Bar Restaurant. W zeszłym roku przez 2 miesiące udało się przeznaczyć na ten cel Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce kwotę 74 110,62 zł.

Kampania „You Eat, We Give”, która jest częścią  europejskiej inicjatywy Marriott “World of Opportunity – Świat Możliwości” przeznaczana środki finansowe również na cele przeciwdziałania bezrobociu wśród młodzieży.

Fundusze zebrane przez warszawski hotel Marriott i inne europejskie hotele zapewnią szkolenia zawodowe i kursy na temat umiejętności życiowych w ramach programów poświęconych młodzieży z SOS Wioski Dziecięce. Tymczasem darowizny z Wielkiej Brytanii umożliwią organizacji charytatywnej “The Prince’s Trust” organizowanie kursów na rzecz zatrudnienia dla wrażliwych, młodych ludzi.

Goście hoteli Marriott i należących do nich restauracji zamawiajac w nich posiłki pomogli wesprzeć kampanię „You Eat, We Give”, przeznaczając od 2012roku ponad 3 000 000 euro w gotówce i innych formach wsparcia. Jednocześnie pracownicy Marriott przepracowali dodatkowo 60 000 godzin jako wolontariusze działając na rzecz pomocy młodym ludziom.

Reiner Sachau, Dyrektor Operacyjny Marriott International w Europie, powiedział: “Marriott ma długą historię inwestowania w programy, które pomagają młodym ludziom. Niesamowite było analizowanie dotychczasowych wyników naszej kampanii „You Eat, We Give”. Jesteśmy dumni z zaangażowania, jakie nasze hotele wykazały pomagając młodym ludziom w Europie w pełnym wykorzystaniu ich potencjału i otwierając drzwi do kariery. Jesteśmy podekscytowani możliwością ponownego zaangażowania naszych gości do osiągania naszych celów”.

Patricia Molano, Dyrektor Międzynarodowego Partnerstwa Korporacyjnego w SOS Wioski Dziecięce, powiedziała: “Zasadniczą częścią naszej pracy w SOS Wioski Dziecięce jest wspieranie młodych ludzi w ich drodze do samodzielności i znalezienia odpowiedniej pracy. Partnerzy korporacyjni tacy jak Marriott International są nieocenieni, pomagając nam zapewnić umiejętności i wiedzę naszym młodym podopiecznym, którzy  rozpoczynają swoją karierę i realizują swoje marzenia. Od 2012 r. Marriott International wykazało się dużym zaangażowaniem wobec naszych podopiecznych, za co jesteśmy głęboko wdzięczni”.

Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter!

Adres e-mail