18 lutego 2016

Specjalny pokaz odcinka „Efektu Domina” poświęconego SOS Wioskom Dziecięcym podczas kolacji charytatywnej

← Powrót do aktualności

IMG_4501Już w najbliższą niedzielę, rusza trzeci sezon programu telewizyjnego pt: „Efekt Domina”, realizowanego przez Ambasadorkę SOS Dominikę Kulczyk. To seria reportaży o pomaganiu, zarówno w odległych zakątkach świata, a także tuż za rogiem, w naszym najbliższym otoczeniu.

Jeden z odcinków cyklu został poświęcony organizacji SOS Wioski Dziecięce, a jego premiera na antenie TVN zaplanowana jest na 28.02.16 czyli dokładnie w dniu kolacji charytatywnej na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych w Hotelu Marriott. By uświetnić ten niezwykły wieczór podczas kolacji odbędzie się specjalny pokaz odcinka. Swoją obecność zapowiedziała także Dominika Kulczyk.

„Z organizacją SOS Wioski Dziecięce jestem związana, jako ambasadorka od kilku lat. Podczas pracy nad odcinkiem spędziłam w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach kilka dni, wcześniej odwiedzałam też Wioskę Dziecięcą w Biłgoraju. Poznałam Rodziców SOS, poznałam dzieci i młodych ludzi, na których wyrastają podopieczni wiosek. Jestem pod wielkim wrażeniem tej działalności zarówno ludzi, a także organizacji. pomóc całym rodzinom w kryzysie, by dzieci nie trafiały do opieki zastępczej, to jest naprawdę trudne zadanie”. – Powiedziała Dominika Kulczyk przed premierą odcinka.

Pomóc organizacji można uczestnicząc w Kolacji Charytatywnej 28 lutego o godzinie 18.00. Specjalnie dla gości, którzy zdecydują się kupić bilet i wesprzeć dzieci ugotują znani kucharze z całej Polski, m.in. Grzegorz Łapanowski, Anna Starmach, Tomasz Purol, Michał Kuter, Paweł Oszczyk, Paweł Mieszała, Tomasz Deker oraz pomysłodawca i ambasador akcji Tomasz Jakubiak, a wszystko z myślą o porzuconych i osieroconych dzieciach. To będzie prawdziwy festiwal nie tylko kulinarnych gwiazd. Specjalnie dla gości zaśpiewa Ambasadorka SOS Natalia Kukulska, przy akompaniamencie innej wielkiej gwiazdy Adama Sztaby.

Wszystkie zaangażowane w organizację firmy i osoby działają pro bono na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych. Bilety dostępne są na stronie ebilet.pl w cenie 200 zł. Jeden bilet upoważnia do udziału w Kolacji Charytatywnej jedną osobę.

Kup Bilet: https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=19702

Celem Kolacji Charytatywnej jest zebranie funduszy na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych oraz promocja akcji: Im więcej jesz, tym bardziej pomagasz.

Tego dnia bowiem, w całej Polsce będzie można wesprzeć porzucone i osierocone dzieci. Wystarczy odwiedzić restaurację w swojej okolicy, której nazwa i adres znajduje się na www.wioskisos.org. Tego dnia 300 lokali w całej Polsce przekazuje bowiem 10% obrotu na rzecz podopiecznych SOS.

Tomasz Jakubiak

 

Kaufland Marriot Smarten
kf_logo_podstawowe_rgb_1250 GastroMagic NaszeMiasto_apla Zomato

 

 

Farutex BA_ZIOLKA_LOGO_PRZOD_bez_R

 

Udostępnij

Czy chcesz otrzymywać informacje
o naszej działalności?

Kontakt dla mediów

Paulina Górska Tel. komórkowy: +48 888 933 964 mail: paulina.gorska@sos-wd.org

Rekrutacja rodziców SOS

Paulina Cygler Tel. komórkowy: +48 734 425 108 mail: rodzice@sos-wd.org

Kontakt dla firm

Aleksandra Rysiewska Tel. komórkowy: +48 513 403 652 mail: aleksandra.rysiewska@sos-wd.org

DARY RZECZOWE

Maja Margasińska
Tel. komórkowy: +48 734 425 116
mail: maja.margasinska@sos-wd.org

Kontakt dla studentów

Łukasz Łagód Tel. komórkowy: +48 734 420 482 mail: lukasz.lagod@sos-wd.org

Kontakt dla darczyńców

Tomasz Rybicki
Tel. +22 843 73 76

Wyślij wiadomość