17 października 2022

Licytacja dla SOS Wiosek Dziecięcych- skiddoü&Brodziak połączyli siły by inspirować, zachęcać do kreatywności, pobudzać wyobraźnie i co najważniejsze – pomagać

← Powrót do aktualności

Czas spędzony z dziećmi podczas czytania książek jest szczególnie ważny dla ich rozwoju. Pobudza wyobraźnię, ułatwia komunikację, zwiększa wrażliwość, a przede wszystkim tworzy relację, tak ważną dla dziecka na każdym etapie rozwoju. Wystarczy nawet 20 minut dziennie wspólnego czytania, aby spędzić razem wartościowy czas, który pozytywnie wpłynie na Twoje dziecko. Dzięki współpracy z firmą skiddoü możemy połączyć przyjemnie z pożytecznym!

12.10 wystartowała licytacja, w której można wylicytować wyjątkową opowieść „skiddoü i Przyjaciele „Leśna Przygoda” z autografem Ambasadorki Anny Dereszowskiej. To historia łosia skiddoü oraz jego przyjaciela – misia Bernta, których budzą niesforne promienie słońca, przypominając o czekającej na nich przygodzie. Ruszają do lasu, gdzie szybko docierają do nich dziwne, trudne do zlokalizowania dźwięki. Bohaterowie bajeczki próbują rozwiązać leśną zagadkę. W akcji można również wylicytować unikatowy zestaw mebli dla dzieci firmy Møb. Jego konstrukcja pozwala na ustawienie go w dowolny sposób, tym samym pobudzając kreatywność dzieci. Dodatkowo, zestaw jest wyposażony w dodatkowe schowki, organizery, miejsca na książki i wiele więcej. To doskonałe wsparcie dla metody Montessori ułatwiające naukę poprzez działanie, rozwijające samodzielność i koncentrację. A dla opiekunów absolutnie wyjątkowa fotografia Szymona Brodziaka „Kwiat”, przedstawiająca jego żonę Anę. Zdjęcie wykonane na wyspie Lanzarote. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na wsparcie dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych – DZIĘKUJEMY!

Udostępnij

Czy chcesz otrzymywać informacje
o naszej działalności?

Kontakt dla mediów

Anna Choszcz-Sendrowska Tel. komórkowy: +48 600 942 306 mail: anna.choszcz-sendrowska@sos-wd.org

Rekrutacja rodziców SOS

Monika Zarzeczna Tel. komórkowy: +48 734 425 108 mail: rodzice@sos-wd.org

Kontakt dla firm

Aleksandra Wolak- Wojtczuk Tel. komórkowy: +48 883 310 193 mail: aleksandra.wolak-wojtczuk@sos-wd.org

Natalia Szulc
Tel. komórkowy: +48 694 235 447
Mail: natalia.szulc@sos-wd.org

DARY RZECZOWE

Maja Margasińska
Tel. komórkowy: +48 734 425 116
Mail: maja.margasinska@sos-wd.org

Kontakt dla darczyńców

Tomasz Rybicki
Tel. +22 843 73 76

Wyślij wiadomość