Warsaw Spire wyświetla napis solidarności „Pierwsze takie Święta – #jestemzsos”

Święta w dobie pandemii i izolacji społecznej będą wyjątkowe dla nas wszystkich – wielu z nas po raz pierwszy spędzi je z dala od rodziny, w samotności lub szpitalu. Wiele rodzin w tym wyjątkowym roku, nie usiądzie przy wspólnym stole. Dla dorosłego ta sytuacja jest trudna, a co dopiero dla dziecka, które zostało odseparowane na znacznie dłużej od rodziców.

Dziś, lepiej niż kiedykolwiek możemy zrozumieć emocje dzieci  odseparowanych od rodziny biologicznej.

Chcielibyśmy jako Stowarzyszenie wysłać w świat gest solidarności, ze wszystkimi, którzy spędzą te Święta samotnie, bez najbliższych, dla których ten czas jest szczególnie trudny. Symbol tego, że jesteśmy wszyscy razem z podopiecznymi SOS i ze wszystkimi, którzy te Święta spędzą bez rodziny.

Od 6.12 przez trzy dni na budynku Warsaw Spire będzie wyświetlany napis solidarności „Pierwsze takie Święta – #jestemzsos”

Zachęcamy wszystkich spacerowiczów, kierowców, żeby do nas dołączyli i  w akcie solidarności umieścili na swoich social mediach zdjęcie Warsaw Spire z #jestemzsos

Bardzo dziękujemy firmie IMMOFINANZ, właścicielowi wieży Warsaw Spire za tak piękny gest i umożliwienie nam wyświetlenia napisu
Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter!

Adres e-mail