28 września 2023

SOS Wioska Dziecięca w Siedlcach apeluje! Pilnie poszukujemy rodziców dla trójki dzieci

← Powrót do aktualności

SOS Wioska Dziecięca w Siedlcach pilnie poszukuje Rodziców SOS dla trójki chłopców w wieku od 7 do 12 lat.  Aplikować mogą zarówno single, jak też małżeństwa gotowe na podjęcie się opieki zastępczej.

– Szczególnie zachęcamy osoby z woj. mazowieckiego ze względu na bliskość SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach oraz konieczność zamieszkania na jej terenie – głównie ze względu na dostępność do specjalistów i kompleksowego wsparcia na różnych poziomach  – mówi Jarosław Świerczewski, Dyrektor Programu SOS Wiosek Dziecięcych Siedlce.Jak dodaje – Rodzicom SOS zapewniamy, m.in. pomoc w prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi, jak również rozwój kompetencji, poprzez udział w szkoleniach i superwizjach. Zapewniamy także opiekę psychologiczną, jak też pomoc administracyjno-techniczną. Ale to przede wszystkim dzieci otoczone są szerokim wsparciem specjalistycznym.

Jedną z obecnych Mam SOS jest Pani Jolanta Olejarczyk, która pracuje w Stowarzyszeniu już ponad 20 lat. Jak twierdzi Jest to praca, która daje nam mnóstwo satysfakcji. Jeśli ktoś lubi pracę z dziećmi i marzy o stworzeniu domu dla potrzebujących maluchów to z całego serca zachęcam. Można tu przeżyć wiele wspaniałych momentów. Trudne też się zdarzają, ale jako Rodzice SOS możemy liczyć na wsparcie specjalistów praktycznie 24/7.

Jak się zgłosić? To proste!

Wystarczy zadzwonić na numer +48 734 425 108, lub wysłać CV na adres e-mail: rodzice@sos-wd.org. – Pierwszym etapem rekrutacji jest niezobowiązująca rozmowa informacyjna (telefoniczna lub online). Aplikować mogą zarówno single, jak też małżeństwa, które gotowe są, by podjąć się opieki zastępczej dla kilkorga dzieci.tłumaczy Paulina Cygler, koordynatorka Działu Rekrutacji i Rozwoju Pracowników w Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Wesprzyj misję Stowarzyszenia

Pomóc można nie tylko zostając rodzicem zastępczym. SOS Wioski Dziecięce mogą się rozwijać wyłącznie dzięki regularnemu wsparciu darczyńców. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach wsparcia wystarczy wejść na stronę www.dziecisos.org.

Udostępnij

Czy chcesz otrzymywać informacje
o naszej działalności?

Kontakt dla mediów

Paulina Górska Tel. komórkowy: +48 888 933 964 mail: paulina.gorska@sos-wd.org

Rekrutacja rodziców SOS

Paulina Cygler Tel. komórkowy: +48 734 425 108 mail: rodzice@sos-wd.org

Kontakt dla firm

Aleksandra Rysiewska Tel. komórkowy: +48 513 403 652 mail: aleksandra.rysiewska@sos-wd.org

DARY RZECZOWE

Maja Margasińska
Tel. komórkowy: +48 734 425 116
mail: maja.margasinska@sos-wd.org

Kontakt dla studentów

Łukasz Łagód Tel. komórkowy: +48 734 420 482 mail: lukasz.lagod@sos-wd.org

Kontakt dla darczyńców

Tomasz Rybicki
Tel. +22 843 73 76

Wyślij wiadomość