Nasza Rodzina

14 kwiecień, 2017

Wróć do listy

Wielki remont, później sprzątanie i dekorowanie domu. To były bardzo wyczerpujące dni, ale już wiemy, że było warto. Było warto się starać dla wspaniałej szóstki dzieciaków. Są z nami już od tygodnia. To siedem dni uśmiechów, zabawy, ale i wspólnej nauki i budowania nowego domu.

 

Z końcem marca zakończył się remont domku nr 14. Kiedy ekipa wyszła z domu, weszliśmy do niego my. Razem z Kasią chcieliśmy, aby „czternastka” była wyjątkowa. Odnawialiśmy stare meble, wybieraliśmy ustawienie mebli w pokojach. Pracy było dużo. Dziękujemy w tym miejscu wszystkim w Wiosce za pomoc i często dobra radę. W końcu się udało, na godzinę przed planowanym przyjściem dzieci dom był gotowy. Co nie udało się dokończyć planujemy wykonać razem z dziećmi. Już palą się do pracy…

W piątek 7 kwietnia, po godzinie 17 w drzwiach domu stanęli oni. Kuba, Ola, Klaudia, Weronika, Amelia i Kacper. Szóstka uśmiechniętych dzieci. Wcześniej mieszkali w Puchatku, również na terenie wioski w Biłgoraju. Już wcześniej wybrali sobie pokoje. Znali też nas, niewiele ich zaskoczyło. Może oprócz prezentów, jakie od nas otrzymali.

Tym samym rozpoczęła się nasza podróż ku nieznanemu. Jednak jest jeden cel, który wszyscy chcemy osiągnąć. Chcemy być szczęśliwi, cała nasza ósemka. Poznajcie naszą Rodzinę.

Kacper i Ola

 

Weronika

 

Amelia

 

Klaudia

 

Kuba

 

Tomek

Wróć do listy