Pandora CHANCE dla podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych

Pandora CHANCE. Otwieramy drogę do kariery to program stażowy organizowany przez firmę Pandora. W tegorocznej edycji udział biorą dwie podopieczne Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce – Kinga i Paulina. Pierwsza z dziewcząt właśnie kończy półroczny staż i postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami.

 Zacznę od tego, że jestem bardzo szczęśliwa, że dostałam staż w tak prężnie rozwijającej się firmie. To dla mnie ogromna szansa na zdobycie cennego doświadczenia i pracę z profesjonalistkami z działu HR, od których wiele można się nauczyć.

Panująca tu atmosfera bardzo mnie motywowała i sprawiała, że nawet w wakacje poranne wstawanie nie było wielkim utrapieniem. Założę się, że na zajęcia na studiach nie będę tak ochoczo zrywała się o 7 rano ?

Czym była dla mnie praca tutaj? Jak już wspomniałam ogromną szansą, ale też okazją do poznania ciekawych ludzi, rozwijania swoich umiejętności, świętowania razem z innymi sukcesów firmy i do produktywnego wykorzystania dni wolnych od nauki. Była też czasem mojego rozwoju, przygotowywania się do pracy w zespole, przyswajania struktury firm i ich funkcjonowania.

Pomimo, że nie darzę wielką miłością Warszawy, to dzięki ludziom tutaj poznanym czułam się pewnie i bezpiecznie w tym wielkim mieście. Szczerze powiedziawszy robi mi się przykro na myśl, że już niedługo moja przygoda z Pandorą się skończy.

Odejdę stąd bogatsza o cudowne wspomnienia, z bagażem wiedzy, którą mogę wykorzystać i ze świadomością, że zostawiłam po sobie jakiś ślad w historii firmy. To doświadczenie nie tylko wiele mnie nauczyło, ale także pokazało, że sprawdzam się w roli pracownika. Wiem, że teraz będę czuć się pewniej podczas poszukiwania pracy.

Dziękuję za tę szansę!

Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter!

Adres e-mail