31 lipca 2023

Kolejna firma dołączyła do partnerów SOS Wioski Dziecięce. Witaj, Bidfood Farutex!

← Powrót do aktualności

Miło nam poinformować, że grono naszych partnerów właśnie powiększyło się o kolejną firmę. Bidfood Farutex będzie wspierał nasze działania. Zaangażowanie biznesu jest niezwykle ważne, tym bardziej cieszymy się, że mamy takie wsparcie.

Firma Bidfood Farutex to ogólnopolski dostawca żywności i usług dla branży horeca z ponad 32-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada ponad 7 tys. produktów dla gastronomii, w tym m.in. warzywa, owoce, mięsa, ryby, nabiał, tłuszcze, pieczywo, produkty sypkie, napoje i non food. Na rynku Bidfood Farutex wyróżnia się sprawnymi zamówieniami, szybkimi dostawami, stwarzaniem komfortowych warunków pracy gastronomom poprzez oszczędność czasu i fachowe doradztwo.

A w jaki sposób Bidfood Farutex zadba o SOS Wioski Dziecięce? Firma postanowiła przeznaczyć 1% ze sprzedaży wody własnej marki Soleo na naszą działalność statutową. Dodatkowo wspierać będzie swoimi produktami eventy i inne przedsięwzięcia organizowane przez stowarzyszenie.

To budujące, że są w Polsce firmy, którym na sercu leży dobro dzieci. Dziękujemy i zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do wspierania szczytnych inicjatyw, bo dobro zawsze wraca.

Udostępnij

Czy chcesz otrzymywać informacje
o naszej działalności?

Kontakt dla mediów

Anna Choszcz-Sendrowska Tel. komórkowy: +48 600 942 306 mail: anna.choszcz-sendrowska@sos-wd.org

Rekrutacja rodziców SOS

Paulina Cygler Tel. komórkowy: +48 734 425 108 mail: rodzice@sos-wd.org

Kontakt dla firm

Natalia Szulc Tel. komórkowy: +48 694 235 447 mail: natalia.szulc@sos-wd.org

DARY RZECZOWE

Maja Margasińska
Tel. komórkowy: +48 734 425 116
mail: maja.margasinska@sos-wd.org

Kontakt dla darczyńców

Tomasz Rybicki
Tel. +22 843 73 76

Wyślij wiadomość