O nas

Kartki świąteczne spełniające dziecięce marzenia!

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która opiekuje się dziećmi opuszczonymi, osieroconymi oraz zagrożonymi utratą opieki rodzicielskiej. Należymy do międzynarodowego Stowarzyszenia SOS Kinderdorf International, które działa w 137 krajach.

W Polsce realizujemy misję od 40 lat.

Obecnie w Polsce z naszej pomocy korzysta niespełna 2000 beneficjentów w 6 lokalizacjach. Z pomocą wszystkich ludzi dobrej woli chcemy budować dla nich lepszą przyszłość. W naszym kraju są tysiące dzieci, którym brakuje rodziny i prawdziwego domu. W Rodzinach SOS, opuszczone dzieci odnajdują na nowo miłość, szacunek i bezpieczeństwo.

Możesz podarować dzieciom szczęśliwe dzieciństwo i rodzinne święta. Kartki świąteczne dla firm to nie tylko produkt, ale również idea niesienia pomocy dzieciom opuszczonym i osieroconym.

Od 2012 roku Stowarzyszenie współpracuje z Wydawnictwem Ilustris w zakresie produkcji i sprzedaży kartek świątecznych. Unikatowe wzory i wysoka jakość to znak rozpoznawczy charytatywnych kart świątecznych, które Ilustris projektuje specjalnie dla Stowarzyszenia. Łącznie 50% ze sprzedaży kartek jest przeznaczanych na pomoc naszym podopiecznym.

Każda zakupiona kartka to szansa dla dzieci na bezpieczne dzieciństwo i lepszą przyszłość!

0

Tyle lat działamy w Polsce

0

Tyle dzieci mamy pod opieką...

0

W tylu krajach i terytoriach działa organizacja