Pomóż ocalić
dzieci w Afryce
od życia na ulicy

Ponad milion dzieci w Kamerunie straciło jedno lub obydwoje rodziców, a tysiące z nich żyją na ulicach. 40% dzieci jest zmuszanych do pracy i wykorzystywanych seksualnie. Twoja regularna pomoc to dla nich szansa na normalne dzieciństwo.

Dobre powody, dla których warto pomagać regularnie:

  1. Za pomocą bezpiecznego narzędzia i bez żadnych formalności wspierasz najbardziej potrzebujące dzieci
  2. Ta forma darowizny zapewnia stabilizację finansową dzieciom
  3. Dołączasz do Klubu Przyjaciół SOS – AFRYKA, czyli społeczności wspaniałych osób, które podobnie jak Ty, co miesiąc pomagają dzieciom
  4. Jesteś regularnie informowany o rozwoju naszych programów w Kamerunie i wiesz jak Twoja pomoc przekłada się na rzeczywistość

Zacznij pomagać już dziś

Twoje bezpieczeństwo

Wszystkie dane, które podasz na naszej stronie internetowej w procesie przekazywania  darowizn kartą debetową i kredytową są w pełni szyfrowane. Dla bezpieczeństwa darczyńców strona jest chroniona protokołem SSL (Secure Socket Layer), który gwarantuje poufność szyfrowania i przetwarzania danych.

Płatności PayU Zabezpiecza Certum

Dlaczego trzeba się rejestrować?

W trakcie rejestracji każdemu darczyńcy zakładamy indywidualne konto, co jest zgodne z wymogami bezpieczeństwa PayU. Po zalogowaniu na swoje konto sprawdzisz historię darowizn.

Historia 5-letniej Perli

Perla spędziła wiele dni na ulicy zanim znalazła nowy dom w SOS Wiosce Dziecięcej. Pomóż nam ocalić dzieci od życia na ulicy.

SOS Wioski Dziecięce w Kamerunie

Organizacja SOS działa w Kamerunie od 21 lat, w dwóch lokalizacjach – w Douali i Mbalmayo. Wspieramy dzieci prowadząc Wioski SOS (osiedla domów dla zastępczych Rodzin SOS), przedszkola, szkoły podstawowe oraz centra socjalne i medyczne. Doskonale znamy lokalne środowisko, dlatego profesjonalnie i skutecznie pomagamy najbardziej potrzebującym dzieciom. Wierzymy, że pomagając im wyrównujemy olbrzymie różnice, która dzielą kraje biedne od bogatszych, a przede wszystkim dajemy dzieciom szansę na normalne dzieciństwo i dobry start w dorosłe życie.

Obecnie mamy pod opieką blisko 500 dzieci. Z Twoją regularną pomocą będziemy mogli zapewnić im bezpieczną przyszłość oraz objąć opieką kolejne dzieci.

Partnerzy akcji