Jesteśmy zwyczajną rodziną, no może nie do końca normalną zdaniem niektórych:-) Od prawie czterech lat żyjemy i mieszkamy w Wiosce Dziecięcej w Karlinie. Otaczamy opieką sześcioro dzieci, w tym naszą córkę. W domu jest przewaga kobiet. Ciekawe, jakie będą miały w przyszłości poglądy, skoro żona już teraz czyta im ?Małą książkę o feminizmie? Sassy Buregren? Jak mówią mądrzy ludzie ? pożyjemy, zobaczymy.

No, jest jeszcze Talar, czarny labrador, ale na jego wychowanie nie starcza nam już pary… Więc robi, co chce (ostatnio zżarł nam dwie pary rękawiczek).

 

Pies Rodzina Nowaczyków

 

Przedział wiekowy dzieci: 4 ? 13 lat. Od najmłodszego kolejno: Amelka, Gosia, Marta, Krystian, Adrian i Dagmara. My-dorośli, czyli Dorota i Adam, staramy się jakoś tę naszą rodzinę ogarnąć, czyli m.in. przytulić, ochrzanić jak trzeba, poprać ciuchy, przygotować jedzenie, posprzątać dom, odrobić lekcje, pograć w piłkę, obejrzeć razem bajkę, naprawić rower, pojechać wspólnie nad morze, zrelaksować się, jak dzieciaki już padną na twarz ze zmęczenia.

Jak nam się to ogarnianie udaje (i czy w ogóle się udaje), jakie mamy radości, smutki, porażki, sukcesy, co nas cieszy, a co martwi, czym się interesujemy, co robimy w wolnym czasie, jak wygląda po prostu nasze codzienne życie ? o tym wszystkim będziemy pisać na naszym nowym blogu.

 

Wróć do listy