Dołącz do Klubu Przyjaciół SOS

Opieka, stabilność i poczucie bezpieczeństwa, to podstawowe wartości, które powinny być wpisane w dzieciństwo. Dzieci opuszczone i osierocone są szczególnie narażone na kryzys tych wartości, zwłaszcza teraz w obliczu pandemii, z którą przyszło nam się zmierzyć. Pragniemy zapewnić, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zadbać o ich bezpieczeństwo. Dlatego właśnie teraz, tak bardzo potrzebujemy wsparcia ludzi o wielkich sercach. Dołącz do Klubu Przyjaciół SOS i pomagaj potrzebującym dzieciom każdego dnia. Dziękujemy.

  1. Kwota
  2. Dane osobowe
  3. Płatność

Wspieram dzieci miesięczną kwotą:

  • to zakup pomocy szkolnych dla jednego dziecka

  • to koszt zajęć wyrównawczych dla jednego dziecka

  • to niezbędna opieka lekarska dla całej rodziny

Wszystkie pola są wymagane

Jak przetwarzamy dane osobowe?

Klub SOS

Twoje bezpieczeństwo

Wszystkie dane, które podasz na naszej stronie internetowej w procesie przekazywania darowizn kartą debetową i kredytową są w pełni szyfrowane. Dla bezpieczeństwa darczyńców strona jest chroniona Protokołem SSL (Secure Socket Layer), który gwarantuje poufność szyfrowania i przetwarzania danych.

Płatności PayU Zabezpiecza Certum

Dlaczego trzeba się rejestrować?

W trakcie rejestracji każdemu darczyńcy zakładamy indywidualne konto, co jest zgodne z wymogami bezpieczeństwa PayU. Po zalogowaniu na swoje konto sprawdzisz historię darowizn.

Twoje PrzywilejeJak DołączyćNasi PrzedstawicieleKontakt

logo_Klub-Przyjaciol-SOS_6cm_w2

Obecność w Klubie Przyjaciół SOS oznacza przynależność do grona ludzi wielkiego serca, którym nie jest obojętny los opuszczonych i osieroconych dzieci.

Twoja pomoc jest bardzo ważna. Także dzięki regularnej pomocy darczyńców Klubu Przyjaciół SOS możemy opiekować się dziećmi w potrzebie przez cały rok. Chcemy, aby dorastały one w rodzinnym środowisku, otoczone miłością, szacunkiem i poczuciem bezpieczeństwa.

Jako członek Klubu Przyjaciół SOS stajesz się symbolicznie częścią Rodzin SOS, w których wzrastają nasi podopieczni. Bardzo cieszymy się z Twojej obecności i dlatego otrzymasz od nas:

  • pakiet powitalny z podziękowaniem,
  • trzy razy w roku „Wiadomości Klubu SOS”, czyli najciekawsze wydarzenia z życia dzieci i ich rodzin. Będziesz na bieżąco z tym, jak Twoja pomoc przekłada się na rzeczywistość,
  • wsparcie pracownika Stowarzyszenia, który chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące wsparcia dzieci w ramach Klubu.

Na życzenie darczyńców wystawiamy także potwierdzenia wpłaty darowizn.

Dzieci potrzebują opieki codziennie.
Dołącz do darczyńców Klubu Przyjaciół SOS już dziś!

NAJPROSTSZA FORMA – PŁATNOŚĆ KARTĄ Zachęcamy do skorzystania z karty debetowej lub kredytowej. Wystarczy wypełnić powyższy formularz i dokonać pierwszej transakcji. Kolejne darowizny będą pobieranie co miesiąc, aż do odwołania. 

POLECENIE ZAPŁATY
Równie bezpieczna forma to regularne przelewy bankowe w ramach polecenia zapłaty. Dzięki temu darowizny będą pobierane co miesiąc z Twojego rachunku bankowego. Wypełnij i wydrukuj poniższy formularz polecenia zapłaty . Podpisz obie części formularza (w dwóch miejscach). Pamiętaj, podpis musi być zgodny ze wzorem podpisu w Twoim banku! Formularz wyślij do naszego biura (SOS Wioski Dziecięce, ul. Niedźwiedziej 39, 02-737 Warszawa).

W każdej chwili możesz zawiesić realizację polecenia zapłaty dzwoniąc do nas na numer 22 843 73 76 lub pisząc na adres klub@sos-wd.org. Jest to bardzo wygodna forma, gdyż w każdej chwili będziesz mógł/mogła wznowić pomoc dzieciom bez zbędnych formalności. Możesz także odwołać zgodę na obciążanie rachunku, wypełniając formularz >> i wysyłając go do nas na adres: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce, ul. Niedźwiedziej 39, 02-737 Warszawa. W tym wypadku wznowienie pomocy będzie wymagało ponownego podpisania polecenia zapłaty.

Dowiedz się jak przetwarzane są Twoje dane osobowe i jakie są Twoje prawa.

ZLECENIE STAŁE
W ramach zlecenia stałego Twój bank będzie określonego dnia w miesiącu przelewał ustaloną przez Ciebie kwotę darowizny na rachunek Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową swojego banku, wybierzesz kwotę darowizny oraz dzień miesiąca, w którym przekazywana będzie darowizna np. 50 zł każdego piątego dnia miesiąca oraz podasz dane Stowarzyszenia i numer rachunku bankowego:
Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce
ul. Niedźwiedzia 39
02-737 Warszawa

Numer rachunku dla darczyńców Klubu SOS w Banku Pekao SA to: 33 1240 6247 1111 0000 4974 6820
Tytuł wpłaty „Darowizna dla Rodzin SOS”

Poinformuj nas o tym, że zostałeś stałym darczyńcą.
Napisz e-maila na adres klub@wioskisos.org podając w treści swoje imię i nazwisko, kwotę, datę pierwszej darowizny oraz w tytule „Wspieram Rodziny SOS”

To wszystko zajmie Ci kilka minut. Jeśli masz wątpliwości lub pytania, możesz zadzwonić do nas pod numer telefonu 22 843 73 76.

fund3

Nasi przedstawiciele mogą odwiedzić Cię w domu od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-21.00. Możesz ich również spotkać na ulicach w centrum Warszawy oraz Krakowa. Ich znakiem rozpoznawczym są niebiesko-białe uniformy z logo SOS Wiosek Dziecięcych. Zachęcają oni do wspierania dzieci z Rodzin SOS za pomocą polecenia zapłaty. Wystarczy tylko wypełnić formularz. Resztą formalności zajmuje się Stowarzyszenie.

Bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie naszych przedstawicieli!

Dla Twojego bezpieczeństwa w każdej chwili możesz upewnić się, czy odwiedzająca Cię osoba jest naszym przedstawicielem. Na dole strony znajdziesz formularz weryfikujący – wystarczy wpisać numer ID przedstawiciela.

Bardzo chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące Klubu Przyjaciół SOS. Nasz pracownik jest do Twojej dyspozycji w godzinach 10:00-16.00.

Klub Przyjaciół SOS
Telefon: 22 843 73 76
E-mail:  klub@sos-wd.org

Numer rachunku dla darczyńców Klubu SOS w Banku Pekao SA to:
33 1240 6247 1111 0000 4974 6820

Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter!

Adres e-mail