Możliwości współpracy

banercorpo

Filantropia

Przekazanie przez firmę darowizny pieniężnej na cele statutowe Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce lub przekazanie darowizny celowej na wybraną przez firmę potrzebę. Firma może odliczyć darowiznę do 10% od podstawy podatku.

Nasz numer konta: 17 1240 6247 1111 0000 4980 1040 

Partnerstwo przy dedykowanym projekcie

Firma ma możliwość wybrać jeden z prowadzonych przez nas projektów i wesprzeć go finansowo. SOS Wioski Dziecięce wspólnie z firmą wybierają projekt wymagający dofinansowania, który jest spójny z komunikacją firmy. Dodatkowo w ramach współpracy jest możliwość zorganizowania wolontariatu pracowniczego uszytego na miarę potrzeb firmy wraz z wizytą w wiosce.

CRM, czyli cause related marketing

Marketing zaangażowany społecznie polega na współpracy biznesu z organizacjami pozarządowymi. W ten sposób można wesprzeć potrzebujące dzieci, wzmocnić wizerunek i zwiększyć sprzedaż. Jedną z form CRM jest przeznaczenie części przychodu z produktu odpowiedzialnego społecznie na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia. Taka współpraca to między innymi możliwość wykorzystania bardzo rozpoznawalnego logo SOS Wiosek Dziecięcych, wspólne kampanie reklamowe i promocyjne.

Sprawdź jak możesz pomóc

Dobra firma

Dobra Firma SOS to program przygotowany przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą pomagać osieroconym dzieciom każdego dnia. Firma, która przystąpi do programu będzie mogła szczycić się mianem firmy odpowiedzialnej społecznie oraz otrzyma szereg korzyści w zależności od stopnia zaangażowania.

Dowiedz się więcej

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter!

Adres e-mail